کامفار (COMFAR)

صفحه اصلیارزیابی اقتصادی و مالی طرح های سرمایه گذاری> ارزیابی طرحهای سرمایه گذاری> کامفار

COMFAR III

در حدود سی سال است که سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل یا یونیدو  (UNIDO) برای حل مشکلات صنعتی دولتها، سازمانهای دولتی و خصوصی و کمک به آنها برای حل مشکلات‌شان، با آنها همکاری می‌کند. یکی از ابزارهایی که برای کمک به این سازمان‌ها و شرکتها تهیه شده است نرم‌افزار کامفار (Computer Model for Feasibility Analysis and Reporting - COMFAR III) است.

اولین نسخه نرم‌افزار کامفار در سال 1983 ارائه شد. از آن زمان به بعد سازمان یونیدو همواره به‌دنبال بهبود و توسعه این نرم‌افزار بوده است. نسل سوم این نرم‌افزار در سال 1995 و به صورت تحت ویندوز، با نام COMFAR Expert III ارائه شد. از آن زمان به بعد، برای جوابگویی به نیازهای کاربران، این نرم‌افزار به روز شده است. این نرم‌افزار بر اساس تجارب، پیشنهادات و نظرات  بیش از 2000 کاربر از 130 کشور تهیه شده است.


COMFAR Expert III برای تحلیل پروژه‌های سرمایه‌گذاری کاربرد فراوانی دارد. این نرم‌افزار با استفاده از داده‌های ورودی که دریافت می‌کند اقدام به تحلیل داده‌های مالی و اقتصادی نموده و آنها را در قالب جداول و نمودارهایی عرضه می کند. این نرم‌افزار توانمندی بالایی در  تحلیل پروژه‌های صنعتی و غیرصنعتی اعم از سرمایه‌گذاری‌های جدید و یا طرح‌های توسعه‌ای یا سرمایه‌گذاری مشترک دارد.

 بروشور انگلیسی مروری بر کامفار
 بروشور انگلیسی فعالیتهای توسعه کامفار در کشورهای مختلف

 

بخش های اصلی

ورود به سایتآمار بازدیدکنندگان