درباره ماسایت Glossary Link Investopersia با هدف پاسخگویی به نیازهای اساتید، دانشجویان، و شرکتها در عرصه مالی؛ و با پشتوانه علمی و تجربی گروهی از اساتید و متخصصین علاقمند و توانمند؛ شروع به کار کرده است.

همواره امیدوار هستیم با راه‌اندازی  این سایت جامع که در برگیرنده توانمندیهای زیر است بتوانیم نیازهای علاقمندان را در یک سایت منسجم پاسخگو بوده و گام موثری در توسعه حوزه مالی  کشور عزیزمان برداریم.
تیم تخصصی اینوستوپرشیا لوگوی «  » را که ترکیبی است از کلمه انگلیسی Investment به معنای «سرمایه گذاری»، کلمه Persia به معنای نام کشور عزیزمان، و نماد کره زمین با نقشه کشور عزیزمان بر روی آن و طلوع آفتاب است، برای خود انتخاب کرده است.

تیم تخصصی اینوستوپرشیا متشکل از بخش ها و تیم های تخصصی کاری زیر فعالیت می کند:

  تیم آموزشی: این تیم متشکل از اساتید و دانشجویان دکتری رشته مدیریت مالی است که در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری، در حوزه دروس تخصصی مدیریت مالی و حسابداری مشغول به تدریس هستند.

  مجله بررسیهای مالی و سرمایه گذاری: این مجله به صورت الکترونیکی و در قالب نشریه علمی، تخصصی و به صورت فصلنامه منتشر می شود. مقالات موجود در این بخش، پس از بررسی توسط اساتید و متخصصین و تایید نهایی در قالب مجله الکترونیکی بررسیهای مالی و سرمایه گذاری منتشر می شود.

  تیم تحلیل آماری پروژه های مالی: این تیم متشکل از متخصصین آشنا و مسلط به نرم افزارهای آماری از قبیل SPSS، sas، LISREL، EVIEWS، MATLAB و ... است که تحلیل آماری پروژه های تحقیقی را به عهده دارند.

  تیم ارزیابی اقتصادی و مالی پروژه های سرمایه گذاری: این تیم با آشنایی و تسلط به روشهای ارزیابی پروژه ها و بودجه بندی سرمایه ای و با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی مانند COMFAR اقدام به ارزیابی اقتصادی و مالی پروژه های سرمایه گذاری می کنند.

  تیم سیستمهای نرم افزاری مالی: این تیم با پشتوانه علمی و تجربی در حوزه سیستمهای نرم افزاری مالی و با داشتن سوابق اجرایی کافی در شرکتهای تجاری و صنعتی، از تسلط کافی در خصوص پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزارهای مالی برخوردار هستند.
  
  تیم مشاورین مالی: این تیم متشکل از مدیران توانمندی است که با داشتن سالها تجربه مفید درحوزه های مالی و حسابداری، آمادگی لازم را در ارائه مشاوره در حوزه های مختلف مالی برخوردارند.

  فرهنگ مالی و سرمایه گذاری: این بخش شامل فرهنگ مالی و سرمایه گذاری جامعی است که در برگیرنده بیش از 8000 لغت تخصصی در حوزه مالی و رشته های مرتبط است. این فرهنگ در طول دو سال و نیم کار مستمر توسط متخصصین گردآوری و تهیه شده است.
 

بخش های اصلی

ورود به سایتآمار بازدیدکنندگان